wh

نرم افزار انبارداری

انبارداری – سیستم مدیریت چندین انبار تحت شبکه و صدور رسیدهای ورود و خروج انبار و انواع متنوعی از گزارشگیری های منحصربه فرد انبار. گرافیک و سیستم تعامل با کاربر بسیار منعطف و مدرن برای ورود سریع ، آسان و دقیق اطلاعات. امکان ثبت رسیدها با استفاده از بارکدخوان ، سیستم ورود سریع اطلاعات و ثبت کالاها، جستجوی پیشرفته با کلمات بین کالاها و انبارها، مجوزهای مجزا برای محدود کردن دسترسی کاربران به انبارهای دلخواه و غیره.

  این سیستم یک سیستم جامع انبارداری است که امکان مدیریت تعداد نامحدود انبار را بطور دقیق و سریع فراهم می کند. امکانات موجود در این سیستم بسیار جامع بوده بطوریکه شامل تمامی امکانات ارائه شده در هر نرم افزار انبارداری دیگری است و البته برخی موارد و امکانات خاص و منحصربه فرد خود نیز است. علاوه بر تمامی این موارد ، واسط کاربری این سیستم کاملا منحصربه فرد طراحی شده است که کار با آن را آسان و مدرن می کند و مشابه نرم افزارهای بزرگ جهان طراحی شده است. هسته سیستم تمامی انبارها و کالاها را به دقت کنترل می کند بطوریکه کوچکترین خطایی در موجودی و ثبت اطلاعات بروز نکند. 

تعریف انبارداری و مدیریت چندین انبار

سیستم امکان تعریف تعداد نامحدودی انبار را فراهم می کند. در نرم افزار انبار داری مشخصات انبارها را وارد می کنید و می توانید تمامی انبارها را در یک کامپیوتر مدیریت کنید و یا اینکه تحت شبکه از چندین کامپیوتر استفاده کنید و مثلا در هر انبار یک کامپیوتر قرار دهید و کاربر هر کامپیوتر را محدود به مدیریت همان انبار کنید تا وی نتواند وارد انبارهای دیگر شود. سیستم انبارهای مختلف، کالاها و موجودی های آنها و رسیدهای ورود و خروج کالا را بطور جداگانه و دقیق کنترل می کند. هر زمان می توانید برای هر انبار بطور جداگانه گزارشگیری جامع و دقیقی داشته باشید و یا یکجا از تمامی انبارها گزارشگیری کنید.

تعریف ویژگی های خاص کالا ها و واحد ها

ممکن است کالاهای شما ویژگی های خاصی داشته باشند که بخواهید برای هر کالا آن را ذخیره کنید (مثلا رنگ). در این سیستم می توانید ویژگی های خاص کالاهای خود را برای یکبار تعریف کنید و از آن به بعد با ثبت یا ویرایش هر کالا می توانید اطلاعات آن ویژگی را نیز برای کالا وارد و ذخیره کنید. بنابراین می توانید اطلاعات مختلف و دلخواه خود را برای کالا ها ذخیره کنید و سیستم در این زمینه منعطف و البته منحصربه فرد است.همچنین انواعی از واحدهای کالاها را می توانید تعریف کنید و برای هر کالا دو عدد واحد کالا می توانید وارد کنید که یک واحد ، واحد اصلی و دیگری واحد فرعی است. مثلا برای کالای “مادربورد” دو واحد “کارتن” و “عدد” انتخاب می کند که هر کارتن دارای ۶ عدد است. بعدا در صدور رسید انبارها از هر دو واحد می توانید استفاده کنید و  سیستم موجودی انبارها را بر اساس این واحدها به دقت کنترل می کند.

رسید های خروج و ورود در انبارداری

برای مدیریت انبارها رسیدهای ورود و خروج کالا ثبت می کنید و سیستم موجود انبارها را کنترل می کند. سیستم دارای یک جستجوی سریع و پیشرفته است و شما تنها نیاز دارید چند حرف از نام کالا را تایپ کنید و یا بخشی از کد کالا را وارد کنید تا کالای مورد نظر انتخاب شود و سپس آن را به رسید اضافه کنید. با صدور رسید موجودی انبار بطور خودکار اصلاح می شود. برای ثبت رسیدها می توانید از بارکدخوان استفاده کنید.

انواع رسیدها انبارداری

سیستم چندین نوع رید دارد مثلا رسید موقت که آن را بطور موقت ذخیره کرده اید و هنوز صادر نشده است و موجودی انبار تغییری نکرده است. رسید ثبت شده که صادر شده است و رسید نهایی که همان رسیدهای ثبت شده هستند ولی توسط مدیر ارشد تایید شده اند و این رسیدها نهایی شده اند و قابل تغییر نیستند تا از تغلب احتمالی انباردار جلوگیری شود.

انبار گردانی

سیستم دارای بخش قدرتمند انبارگردانی و مغایرت گیری است که در این بخش کالاها و موجودی واقعی انبار را وارد می کنید و سیستم بطور خودکار تمامی مغایرت ها را نمایش می دهد. می توانید از بارکدخواه برای سرعت بیشتر استفاده کنید. همچنین امکان سریع ثبت و رفع مغایرت ها وجود دارد و کاربرانی که مجوز این کار را داشته باشند می توانند مفقودی کالا یا مازاد کالا ثبت کنند که البته تمامی موارد در سیستم “وقایع” موجود در هسته مدار ثبت و بایگانی می شود.

گزارشات سیستم انبارداری

نواع گزارشگیری را فراهم می کند که به دو دسته گزارشات انبار و گزارشات کالا تقسیم می شوند. در هر قسمت گزارشات جدولی و نموداری و همچنین گزارشات موجودی ریالی و مقداری وجود دارند. سیستم مجهز به انواع فیلتر است که تمامی حالت های قابل تصور برای گزارشگیری انبار را فراهم می کند.