isunasset

نرم افزار پخش مویرگی

نرم افزار پخش مویرگی | پخش مویرگی کالاها را به خرده فروش نهایی ارائه می دهد و از سیستم توزیع خون در بدن الگو گرفته شده است. جالب ترین چیز این است که جریان از قلب به عنوان یک مرکز متحرک و پویا شروع می شود و این نکته مهم در طبقه بندی شبکه پخش مویرگی محصولات و خدمات است. توزیع مویرگی را می توان به این صورت نشان داد که باید محصولات و خدمات را از مرکز که ممکن است شرکت یا یکی از نمایندگی‌های آن باشد توزیع کند و جریانی مستمر را بدون وقفه انجام دهد.

سیستم پخش مویرگی

به عنوان مثال پخش مواد غذایی نمونه ای از یک سیستم پخش مویرگی می‌باشد. در نهایت این فرآیند محصولات غذایی را بدون واسطه و به‌طور مستقیم به مصرف کنندگان نهایی می رساند. سیستم هایی که با خودروهای باری نیمه سنگین مواد غذایی را در اختیار مصرف کنندگان یعنی فروشگاه ها و محل‌های توزیع می‌گذارند.

انواع پخش مویرگی

شرکت‌های پخش شامل دو دسته می‌باشند:

پخش گرم

اگر در فرآیند توزیع مرحله سفارشگیری (بازاریابی) و فروش همزمان باشند اصطلاحا پخش یا توزیع گرم صورت گرفته است.

پخش سرد

در مقابل اگر بازاریابی و تحویل محصول در ۲ مرحله مختلف انجام شود فرآیند پخش سرد است.

برخی از قابلیت های نرم افزار پخش آیسان تِک

  • سهولت ادغام و سازگاری با سیستم های قدیمی.
  • مقیاس پذیری و کشش
  • امنیت
  • مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل، از جمله جریان داده در زمان واقعی و به اشتراک گذاری داده های اکوسیستم
  • سازگاری، این که آیا سیستم به اندازه کافی چابک است تا بتواند تغییرات سریع مورد نیاز برای غلبه بر موانع یا استفاده از فرصت های جدید را تطبیق دهد.

شرکت آیسان تک با تجزیه و تحلیل دقیق فرآیندها و مراحل پخش اقدام به طراحی نرم افزار جامع پخش مویرگی کرده است. شرکت های پخش می‌توانند با ردیابی و کنترل کالا ها در تمام مراحل پخش نظارت دقیقی بر اجرای امور خود داشته باشند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان آیسان تک تماس بگیرید.